برنامه‌های ما:

 

جلسات موعظه و پرستش هفتگی:

هر پنجشنبه ساعت ۲۱:۰۰ به وقت ایران، جلسات آنلاین کلیسا به جهت ارائه موعظه و همچنین پرستش با حضور کشیش دکتر ساسان توسلی و شبان امیر جوادزاده به عنوان شبانان کلیسای مجازی محبت و آنیتا لطفی به عنوان رهبر پرستش و همچنین دیگر شبانان فارس زبان برگزار می‌شود. این جلسات که به صورت زنده از طریق ماهواره و صفحات اینستاگرام، یوتیوب، تلگرام و فیسبوک این شبکه پخش می‌گردد، فرصتی عالی برای شنیدن کلام خدا، دعا و پرستش و همچنین برقراری ارتباط با سایر ایمانداران را فراهم می‌آورد.

جلسات پرورش مهارت‌های رهبری:

هر سه‌شنبه ساعت ۲۱:۰۰ به وقت ایران، جلسات آنلاین "پرورش مهارت‌های رهبری" با حضور کشیش مهیار ابراهیمیان برگزار می‌شود. این جلسات که به صورت زنده از طریق ماهواره و صفحات اینستاگرام، یوتیوب، تلگرام و فیسبوک این شبکه پخش می‌گردد، فرصتی عالی برای آموزش و ارتقای مهارت‌های رهبری کلیسا را فراهم می‌آورد.

آرشیو جلسات:

تمامی جلسات برگزار شده در کلیسای مجازی محبت، در آرشیو وبسایت و کانال یوتیوب شبکه محبت قابل دسترس می‌باشد. بدین ترتیب، شما می‌توانید در هر زمان و مکانی که هستید، به این جلسات دسترسی داشته باشید.

مشاوره شبانی:

در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره در مسائل مختلف، می‌توانید با شبانان کلیسا تماس بگیرید و از ایشان یاری بطلبید.

جلسات دعا و مشارکت:

کلیسای مجازی محبت در کنار برنامه‌های هفتگی، با برگزاری جلسات دعا و مشارکت، فرصتی ارزشمند برای تعمیق ایمان و نزدیکی هرچه بیشتر به خداوند را فراهم می‌آورد. این جلسات که پس از پخش آنلاین جلسات اصلی کلیسا در عصر پنجشنبه به وقت ایران برگزار می‌شود، فضایی صمیمی را برای دعا در کنار سایر ایمانداران مهیا می‌کند.

در این جلسات، شما با دیگر ایمانداران همنوا می‌شوید، با افراد جدید آشنا می‌گردید، به اشتراک‌گذاری تجربیات و شهادت‌های یکدیگر می‌پردازید و در فضایی گرم و صمیمی، درخواست‌های دعای خود را با یکدیگر مطرح می‌کنید تا برای شما دعا کنند.

بسیاری از شرکت‌کنندگان در این جلسات، آن را حتی از حضور در جلسات حضوری کلیسا نیز مفیدتر و پربارتر می‌دانند.

نحوه شرکت در جلسات دعا و مشارکت:

برای شرکت در جلسات دعا و مشارکت کلیسای مجازی محبت، کافی است:

  1. به کانال تلگرام محبت بپیوندید.
  2. لینک جلسات دعا و مشارکت را که هر هفته پنجشنبه بعد از پخش آنلاین جلسات اصلی در کانال قرار می‌گیرد، دریافت کنید.
  3. در روز و ساعت مقرر، بر روی لینک کلیک کرده و به جلسه بپیوندید.

کلیسای مجازی محبت، پذیرای تمامی کسانی است که به دنبال یافتن مسیر حقیقت و تعمیق ایمان خود به خداوند هستند. فرقی نمی‌کند که در کجا زندگی می‌کنید یا در چه مرحله‌ای از ایمان خود قرار دارید، کلیسای مجازی محبت خانه شماست.